Do startu zbývá 7 dnů…

Na jubilejní 10.ročník běžeckého seriálu ZÁTOPKŮV ZLATÝ TÝDEN se přihlásilo k dnešnímu dni 781 účastníků , z toho do hlavní kategorie – kategorie A ( 10 000 m + 5 000 m + maraton ) 49 mužů a 11 žen , do kategorie B ( 10 000 m + 5 000 m + půlmaraton ) 30 mužů a 12 žen a do kategorie C ( 10 000 m + 5 000 m + 10 km ) 22 mužů a 7 žen . Počet účastníků se tedy blíží rekordu , který byl vytvořen vloni , kdy se celkem přihlásilo 953 účastníků a na start se nakonec postavilo 778 účastníků.
Seznam přihlášených naleznete na titulní straně www.zlaty-tyden.cz
Naleznete zde také přidělení startovních čísel a údaj o zaplacení startovného.
Na Zlatou desítku Emila Zátopka se zatím přihlásilo 207 účastníků . Na Zlatou pětku Emila Zátopka se zatím přihlásilo 207 účastníků . Na oba závody jsme kapacitu rozšířili na 220 účastníků , protože tak jako vloni všichni přihlášení se na start asi nedostaví…. Je tedy možno se ještě přihlásit i na tyto závody. Na Zlatý maraton Emila Zátopka a další běhy 27.července se zatím přihlásilo 367 účastníků , zbývá tedy ještě 633 volných čísel .
Velké poděkování patří paní Miladě Francové ( firma MAKA DESIGN ) , která nám již čtvrtý rok dělá medaile , zhotovila nám reklamní bannery a letos i startovní čísla. Ještě jednou moc děkuji…
Protože se seriál pořádá letos podesáté , bude v hlavní kategorii A odměněno 10 nejlepších v běhu na 10 000 m , 5 000 m i v maratonu .
V dalších tratích ( půlmaraton , 10 km , 4,2 km a štafety ) se bude vyhlašovat v kategorii mužů i žen prvních šest míst. V seriálu A bude odměněno 10 účastníků , v kategorii B šest účastníků a v kategorii C také šest účastníků ( můžů i žen ) , neboť se letos přihlásil rekordní počet účastníků , kteří poběží závody ve všechny tři dny ( k dnešnímu dni 101 mužů a 30 žen ) .
Měření časů bude probíhat opět prostřednictvím čipové technologie . Letos bude měření zajišťovat firma SPORT BASE TIMING , která používá čipy , které se připevní na sportovní obuv pomocí tkaniček nebo pomocí spínacího špendlíku. Čip se po použití nemusí vracet , takže si jej budete moci ponechat.
Prosím všechny účastníky , aby se registrovali v den závodu včas a vyzvedli si startovní čísla a čipy nejpozději 30 minut před startem svého závodu . Děkuji.

Přeji všem účastníkům hodně štěstí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *