Startujeme
Dny
2
2
2
2
4
4
Hodiny
0
0
5
5
Minuty
1
1
5
5
Sekundy
4
4
9
9
Výsledky najdete ihned po každém závodě ZZT na www.4timing.cz
kde si také můžete stáhnout i diplom
a následně také v rubrice Výsledky na www.zlaty-tyden.cz

Informace k závodům ve dnech 20. a 24. července

Registrace
ON-LINE na www.zlaty-tyden.cz
Nebo písemně na adresu Ing. Vlastimil Šroubek, Strážnická 20, 32300 Plzeň

Místo:

  • Atletický stadion ASK Slavia Praha, Vladivostocká 10/1460, Praha 10

Závody:

  1. 20. července – 10 000 m ( muži , ženy ), 1 000 m ( žactvo , dorost )
  2. 24. července – 5000 m ( muži , ženy ), 1 500 m ( žactvo , dorost )

Úhrada startovného:

  • Bankovním převodem na účet číslo 248529776 / 0300 do pěti dnů po registraci

Startovné zahrnuje:

  • startovní číslo
  • poplatek za použití čipu
  • občerstvení
  • pamětní medaili

Prezentace, výdej startovních čísel:

  • 20. července od 15.00 hod. až 19.20 hod.
  • 24. července od 15.00 hod. až 18.30 hod
  • 20. a 24. července od 15.00 hod. Atletický stadion ASK Slavia Praha, Vladivostocká 10/1460, Praha 10

Šatny a sprchy:

  • 20. a 24. července, Atletický stadion ASK Slavia Praha, Vladivostocká 10/1460, Praha 10

ČASOVÝ PROGRAM 20. července:

15.00 hod. - zahájení registrace závodníků

15.50 hod. - zahájení seriálu běžeckých závodů: ZÁTOPKŮV ZLATÝ TÝDEN

16.00 hod. - 10 000 m - běh č.1 ( veteráni nad 60 let )

17.10 hod. - start závodu OLYMPIJSKÉ NADĚJE – žákyně 1 000 m

17.10 hod. - start závodu OLYMPIJSKÉ NADĚJE – žáci 1 000 m

17.10 hod. - start závodu OLYMPIJSKÉ NADĚJE – dorostenky 1 000 m

17.10 hod. - start závodu OLYMPIJSKÉ NADĚJE – dorostenci 1 000 m

17.25 hod. - vyhlášení vítězů závodu OLYMPIJSKÉ NADĚJE

17.30 hod. - představení účastníků hlavního závodu na 10 000 m

17.45 hod. - 10 000 m – ZLATÁ DESÍTKA EMILA ZÁTOPKA ( muži, kteří uběhnou 10 000 m pod 40:00 min. )

18.40 hod. - 10 000 m – běh č.3 ( kategorie ženy )

19.30 hod. - vyhlášení vítězů hlavního závodu

19.50 hod. - 10 000 m – běh č.4 ( ostatní běžci )

20.00 hod. - vyhlášení vítězů  - kategorie ženy

ČASOVÝ PROGRAM 24. července:

15.30 hod. - zahájení registrace závodníků

16.00 hod. - 5 000 m - běh č.1 ( veteráni nad 60 let )

17.10 hod. - start závodu OLYMPIJSKÉ NADĚJE – žákyně 1 500 m

17.10 hod. - start závodu OLYMPIJSKÉ NADĚJE – žáci 1 500 m

17.10 hod. - start závodu OLYMPIJSKÉ NADĚJE – dorostenky 1 500 m

17.10 hod. - start závodu OLYMPIJSKÉ NADĚJE – dorostenci 1 500 m

17.25 hod. - vyhlášení vítězů kategorie OLYMPIJSKÉ NADĚJE

17.30 hod. - představení účastníků hlavního závodu na 5 000 m

17.50 hod. - 5 000 m – ZLATÁ PĚTKA EMILA ZÁTOPKA ( muži , kteří uběhnou 5 000 m pod 20:00 min. )

18.20 hod. - 5 000 m – běh č.3 ( ostatní muži )

19.00 hod. - 5 000 m – běh č.4 ( kategorie ženy )

19.40 hod. - vyhlášení vítězů

Ceny:

  • Finanční a věcné dle možnosti pořadatele a sponzorů.
  • Všichni účastníci závodu obdrží pamětní medaili.

Důležité upozornění:
Z kapacitních důvodů bude počet účastníků omezen na 200.